nedjelja, 30. rujna 2018.

Pobjeda seniora

Više o utakmici seniora, rezultati, tablica i lista strijelaca lige
Seniori pobijedili ekipu NK Vihor II Jelisavac rezultatom 2:1 i upisali važna tri boda za borbu za vrh tablice i trenutno smo treća ekipa lige. Počinjemo dobro i već u 7 minuti Filip Kuzminski koristi povratnu loptu Mihaela Mihića koji je protutnjao svojom stranom. Gosti se brzo konsolidiraju i već u 10 minutu poravnavaju preko Marijana Kubale, iako je u pokušaju izbijanja lopte Florijan Kuzminski zakucao u svoju mrežu, zgoditak se pripisuje igraču koji je uputio udarac. Sredinom drugog postižemo pogodak koji je poništen zbog navodno prekršaja nad gostujućim golmanom. Tokom prvog dijela imamo posjed i inicijativu da bi pred kraj prvog dijela Mihael Mihić povećao naše vodstvo. Tokom drugog dijela, prvu veću šansu ima Božidar Reljac koji je lijepim volejom uzdrmao pošteno gredu, da bi u nastavku Milan Petranović također pogodio gredu. Gosti imaju stativu u koju je loptu skrenuo naš golman Tomica Barišić -Metalni, te se pred kraj utakmice istakao sa dvije odlične obrane gostujućim igračima. Pobjeda dobro došla za samopouzdanje pred derbi sa vodećom ekipom Zagorca 1952 iduće nedjelje u Beljevini (7.10.2018. u 16 sati)
Vodeći Zagorac 1952 i dalje bez gubitka boda, ovaj put tri boda upisana u Breziku (Alen Trepač 32, Srećko Jelen 43 i Stjepan Ilišin 48 (p) i 67 (p)). Mladost Breznica pobjedom pred kraj utakmice nad Vukom iz Razbojišta izbila na drugu poziciju ( Kruno Špiranec 80 i Mirko Paska 90). Poganovčani uzeli bodove u Lađanskoj i da nemaju kaznu -6 bodova bili bi u samom vrhu tablice ( Igor Vukadinović 60 i 90). Martin u susjedskom derbiju bolji od Seone koja izgleda ove sezone nije na razini prijašnjih godina ( Marko Hajmiler 24, Ivan Breskovac 32,82 i Hrvoje Biuklić 55 i 57, za goste Ivan Husnjak 81). Lug iz Bokšić Luga i gostujući Dinamo Budimci podijelili bodove, a oba gola su pala u finišu utakmice ( Mirko Bencek 87 i Nikica Kovačević 77). ...ifo

Kolo: 6  -seniori LNS Našice 18/19.