Kad ne ide ne ide...

SENIORI
Više o utakmici seniora, rezultati ovog kola, tablica. strijelci.......
Omladinac Niza – Zagorac 1952 Beljevina 2:6
Nije išlo jučer nikako. Griješimo na samom početku i gosti to odmah kažnjavaju preko Srećka Jelena u
5 minuti, koji izlazi sam pred našeg golmana. U 38 minuti lijepi gol istog igrača iz slobodnog udarca,
lopta se od grede zabija u mrežu. Pred kraj prvog dijela smanjujemo preko Krunoslava Benceka iz
gužve i daje nam malo nade. Istu nadu nam ubija opet Srećko Jelen sa dva brza gola u 47 i 49, te u 55
minuti. Čovjeku svaka čast sa skoro 40 godina, postići 5 pogodaka na jednoj ovakvoj utakmici nije
mala stvar. U 78 minuti Filip Kuzminski iz penala smanjuje, da bi u 85 Antun Stošić postavio konačni
rezultat. Na kraju možemo samo čestitati gostima na pobjedi i vjerojatno naslovu prvaka. Mi smo
svoje prokockali u zadnje dvije utakmice sa dva poraza od izravnih konkurenata. Slijedi opet domaća
utakmica sa Brezikom u nedjelju 12.5. od 17 sati.
Lađanska – Vihor II Jelisavac 1:4
Jelisavčani rutinirano do pobjede u susjednoj Lađanskoj, stvari su bile posložene već u prvom dijelu
kad gosti vode 2:0 (Marijan Kubala 15 i Hrvoje Zdjelarević 25. Domaći uspijevaju smanjiti preko Tonija
Puhanić 57, da bi pobjedu potvrdili Robert Kuric u 70 i Martin Marenjak u 72. Trenutno je Vihor
drugoplasirani, ima pet bodova manje od prve Beljevine ,a tri više od nas.
Martin – Poganovci 4:3
U zanimljivoj utakmici sa sedam golova domaći dolaze do novih bodova nakon što su gosti vodili čak
tri puta. Strijelci za domaće Ivan Breskovac 16,65 i Bruno Pleša 77 i 85, za goste Anton Maglica 7, Ivan
Apati 45 i Igor Vukadinović 67.
Mladost Breznica – Dinamo Budimci 3:4
Gosti kontroliraju rezultat tokom cijele utakmice i upisuju 3 boda. Strijelci za domaće, a nema tko
drugi nego David Pleša 38,73 i 87, za goste Domagoj Kovačević 33,50, Mateo Bičanić 73 i Marin
Bunjevac 83.
Lug Bokšić Lug – Seona 5:3
Gosti već tradicionalno nastupaju sa deset igrača, te su čak okrenuli vodstvo domaćih, ali više nije
išlo, te domaći u drugom dijelu stavljaju stvari na svoje mjesto i upisuju tri boda. Strijelci za domaće
Valentin Ploher 2,22, Mirko Bencek 32, Antonio Grgurić 55,81, za goste Tomislav Golubović 8, Željko
Bošnjaković 10 i Hrvoje Poljaković 75.
Brezik – Vuka Razbojište 3:6
Domaći uspijevaju parirati gostima do 70 minute i rezultata 3:3, ali nakon isključenja domaćeg igrača
koji pravi prekršaj kao posljednji igrač, gosti postižu tri gola i upisuju prvi trobod u proljeće. Strijelci za
domaće Ivan Ador 34,49 i Josip Malkoč 70, za goste Stjepan Varga 20, Robert Francuzović 37,81, Dino
Vrabel 63, Anđelko Kovač 77 i Ivan Meherek 89. ...ifo
Fotografija Nk Omladinac Niza.
JUNIORI
Juniori poraženi u Lili rezultatom 6:0.
PIONIRI
Poraženi od vodeće ekipe NK Zoljan rezultatom 8:1. Strijelac za naše Leon Budić.
Veterani:
Poraženi u Nizi od ekipe NK FEŠK Feričanci rezultatom 3:2. Strijelci za naše Dražen Stjepanović i Franjo Bodakoš.