nedjelja, 2. lipnja 2019.

Rezultati 1-2.6.

SENIORI
Lug Bokšić Lug – Omladinac Niza 2:5
U posljednjoj utakmici pobjeda na uvijek teškom gostovanju u Bokšić Lugu. Domaći su poveli nakon slobodnog udarca već u 3 minuti preko Dejana Filipovića, Nakon toga mi preuzimamo igro po dosta neravnom terenu i već u !4 minuti Mario Pranješ izjednačava, a minutu poslije Josip Garaj lijepim i odmjerenim udarcem dovodi nas u vodstvo. Tokom prvog dijela imamo više od igre stvaramo šanse, imamo stativu i prečku. Početkom drugog dijela u 55 minuti Mario Pranješ iz gužve povećava na 3:1, da bi Krunoslav Bencek u 75 zabio za 4:1 a svojim trećim golom u 80 minuti Mario Pranješ postiže naš pet a svoj 37 pogodak u ligi i s time postaje najbolji strijelac LNS Našice za ovu sezonu. Čestitke Mariju... U 89 minuti igrač domaćih Valentin Ploher postavlja konačnih 5:2. Čestitke dečkima na pobjedi i igri. Ovom pobjedom završavamo na trećem mjestu i čekamo odluku o kvalifikacijama za popunu 2. ŽNL Našice, koja je će biti narednih dana pa onda i više o tome...
Mladost Breznica – Zagorac 1952 Beljevina
Novi prvak stigao je u karuselu auta u Breznicu po zasluženi pehar i medalje koje su im uručene nakon utakmice. Utakmica je završila miroljubivo bez pobjednika 1:1, gosti su poveli u prvom dijelu preko Leona Ostroški u 37 minuti, a izjednačio je David Pleša u 53 minuti. Domaći zauzimaju na kraju za njih solidno 6 mjesto, novom prvaku iz Beljevine još jedanput čestitke za naslov prvaka.
Vuka Razbojište – Vihor II Jelisavac 0:6
Jelisavčani prohujali Razbojištem i uvjerljivom pobjedom završili na drugom mjestu i tako ulaze u 2. ŽNL. Strijelci Samir Kubala 9,26,87, Dejan Šmehil 51, Patrik Čiš 57 i Igor Zubaj
89minuti
Dinamo Budimci – Poganovci 3:1
U susjedskom derbiju i borbi za 4 mjesto uspješniji domaćin. A kakav bi to bio derbi susjeda da nije završilo sa crvenim kartonima, jedan kod domaćih i dva kod gostiju. Gosti poveli preko Darija Todorovića u 6 minuti, da bi domaći već u 8 izjednačili preko Jana Ličina -Špek. U 20 Domagoj Kovačević preokreće a 64 Nikica Kovačević potvrđuje pobjedu i 4 mjesto za domaće sa kojim su vjerojatno više nego zadovoljni. Gosti koji su započeli sa minus 6 bodova završavaju na solidnom 5 mjestu.
Martin -Lađanska
U borbi za 7 mjesto domaći uspješniji. Zanimljivo sva tri gola na utakmici postigli domaći igrači u završnici utakmice ,a gosti završili utakmicu sa isključenjem. Strijelci Ivan Breskovac 83, Hrvoje Biuklić 90 (p) i ag (88).
Brezik -Seona 3:0 (bb)

Nakon ranijeg odustajanja Seone utakmica registrirana za zelenim stolom za domaće. Objim ekipama želimo da se preslože i nastave sa nogometom u svojim mjestima.

Pioniri i juniori

U današnjim utakmicama mladeži polovičan uspjeh. Prvo pioniri u posljednjoj utakmici u prvenstvu poraženi u Velimirovcu od ekipe NK Croatia rezultatom 2:0. Na kraju zauzeli 9 mjesto od 11 ekipa što je zadovoljavajući uspjeh pošto su među najmlađima u ligi. Juniori pobijedili kući ekipu NK Zagorac 1952 Beljevinu sa 8:0. Strijelci 2 x Luka Rogulić i Gabriel Kozina, po 1 x Josip Garaj, David Pavlović, Ivan Pranješ i Marin Petar Meščić.. čestitke dečkima na pobjedi.. slijedi derbi u Koški slijedeći vikend u zadnjoj utakmici sezone...ifo