subota, 25. svibnja 2019.

Rezultati

SENIORI
Omladinac Niza – Martin 5:4
Nakon kirvaja nadam se da su svi ok, da nema mamurnih i da su svi na svojim radnim mjestima. Kirvaj
kao i sve drugo u našoj Slavoniji polako, ali sigurno izumire gledajući po broju ljudi koji su obilazili
štandove, ringišpile i buble fotbol. Teško da možemo nešto više utjecati na te trendove.
Sama utakmica igrala se za prestiž, pošto smo mi osigurali treće mjesto i teško je očekivat da će Vihor
kiksati, iako je u posljednje dvije utakmice gubio, ali svaki put se vratio do kraja. Počinjemo dobro,
prvo Filip Kuzminski glavom u 9 minuti, a Josip Garaj dalekometnim udarcem u 43 minuti (sličan gol je
postigao dan ranije istom vrataru samo u juniorskoj kategoriji).Početkom drugog dijela Mario Pranješ
siguran iz penala koji je bio na Silveku. Dvije minute kasnije gosti iz brze akcije smanjuju preko Marka
Hajmiler, da bi opet Mario Pranješ povisio u 57 minuti na 4:1. U tom dijelu utakmice imamo par šansi
da potpuno slomimo protivnika, ali šanse olako promašujemo. To nam dolazi na naplatu u razdoblju
od 79 do 83 minute kada gosti preko raspoloženog Marka Hajmilera koji postiže tri gola uspijevaju
izjednačit. U 89 minuti ipak gol za tri boda postiže Mario Pranješ nakon nesmotrenosti gostujuće
obrane i vratara. Na kraju tri boda ostaju nama i to je treća pobjeda ovog vikenda za klub uz pionire i
juniore, te se i na taj način lijepo obilježio kirvaj. Slijedi posljednje kolo u nedjelju 2.6. u Bokšić Lugu
od 17:30 sati. Nakon toga će se vjerojatno znati više o kvalifikacijama.
Zagorac 1952 Beljevina – Lug Bokšić Lug 2:1
Lider pobjedom osigurao naslov prvaka, te im ovom prilikom čestitamo. Gosti su bili tvrd orah i
domaći tek u finišu utakmice postižu pobjedonosni gol. Strijelci za domaće Antun Stošić 36 i Robert
Glavaš 87, za goste Valentin Ploher u 76.
Vihor II Jelisavac – Mladost Breznica 3:2
Vihor se uspijeva vratit nakon vodstva gostiju 2:0 već u 18 minuti, prvo preko Davida Pleše u 7 minuti
i Antuna Dundovića. Domaći smanjuju do poluvremena preko Marijana Kubale u 40, da bi u drugom
dijelu preokrenuli rezultata preko Darija Dervića u 48 i Igora Zubaja u 75 i sačuvali tri boda prednosti
pred nama i drugu poziciju.
Lađanska – Brezik 4:0
Domaći uvjerljivi protiv fenjeraša iz Brezika koji je nastupio sa devetoricom i već u 36 minuti nakon
ozljede vratara igraju sa osam. Utakmica je završila u 81 minuti nakon ozljede drugog igrača i
samovoljnog napuštanja terena još jednog igrača. U posljednje vrijeme gosti kubure sa igračima, te
im želimo da se konsolidiraju do početka nove sezone. Strijelci za domaće Adam Ćorković 18, Željko
Knežević 21, Mihael Abramović 46 i Ivan Bilić 75.
Poganovci – Vuka Razbojište 5:0
Poge nakon nekoliko lošijih utakmica vratili su se na staze pobjede. Gosti iz Razbojišta nisu mogli po
rezultatu puno više učiniti. Strijelci Davor Stanivuković 10, Anton Maglica 48,50,53, Darko Radović
63.
Seona – Dinamo Budimci 0:3 (pf)
Utakmica u Seoni nije odigrana pošto domaća ekipa nije nastupila dva kola pa se po pravilniku smatra
da je odustala od natjecanja, te se bodovi upisuju u ovom slučaju gostima iz Budimaca. Domaćima
želimo da se uspiju stabilizirati do slijedeće sezone koju će započeti sa minus 6 bodova kazne.,,,ifo

PIONIRI I JUNIORI
Danas u obje mlađe kategorije ostvarene pobjede istim rezultatom 2:1. Prvo su pioniri bili bolji od ekipe NK Željezničar Markovac, strijelci Luka Babić i Leon Budić. Juniori sa desetoricom, počeli sa osam igrača, pobijedili Martin. Strijelci Antun Hegol i Josip Garaj. Čestitke svim dečkima na pobjedi i igri...ifo